Menu

Policie Modrava (13)

10:00 - 11:10, úterý (9. červenec)

Nova

Policie Modrava (13)
Více obrázků

Herci: S. Norisová, V. Jeníková, L. Mrkvička, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, T. Medvecká, J. Bábek, M. Bahúl, M. Davídek, M. Dadák, F. Tomsa, A. Krejčíková, Z. Palusga, M. Holan, J. Monczka

Vražedné esemesky. Krimiseriál ČR (2013). V lesácké boudičce u plavebního kanálu je objevena mrtvá mladá žena. Zavražděná žila ve vesnici se svojí matkou a malou dcerkou. Policie během dalšího vyšetřování zjistí, že ženu někdo vylákal falešnou esemeskou na schůzku u plavebního kanálu a tam ji zastřelil. Tato stopa nakonec odhalí nečekaného vraha... (70 min)

V lesácké boudě u plavebního kanálu je objevena mrtvá mladá žena. Policie zjistí, že ji někdo neznámý zastřelil puškou. Rozvedená Veronika žila ve vesnici se svojí matkou a malou dcerkou. Veronika byla hezká a chlapi se kolem ní točili. Ukáže se, že dcerku neměla se svým zákonitým manželem Staňkem, ale s někým jiným. To bylo příčinou rozvodu. Matka Veroniky neví, kdo je pravým otcem dítěte, ale musí to být nějaký místní ženáč. V poslední době Veronika chodila s mladým Patrikem, který žije na samotě se svým strýcem. Ten se ho před lety ujal, když mu oba rodiče zahynuli při autonehodě. Dalším vyšetřováním se prokáže, že Veroniku někdo vylákal falešnou esemeskou na schůzku u plavebního kanálu a tam ji zastřelil. Tato stopa nakonec odhalí nečekaného vraha, který měl neuvěřitelný motiv. Český kriminální seriál (2013).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 14. červenec, 20:20
Policie Modrava (14)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «