Menu

Policie Modrava (15)

10:00 - 11:10, úterý (16. červenec)

Nova

Policie Modrava (15)
Více obrázků

Herci: S. Norisová, L. Mrkvička, J. Stránská, J. Boušková, J. Satoranský, T. Medvecká, M. Davídek, M. Dadák, J. Meduna, F. Tomsa, J. Štrébl, D. Sitek, D. Čárová, Z. Palusga, M. Holan, H. Baroňová, D. Pospíšil, J. Monczka, V. Bartoš, M. Pospíchal

Blondýnka na hřbitově. Krimiseriál ČR (2013). Starší paní najde na venkovském hřbitově zavražděnou mladou ženu. Leží v polorozpadlé márnici a v ústech má zmuchlaný kapesník. Někdo ji uškrtil a znásilnil. Majoru Koutnému, šéfovi klatovské kriminálky, to připomene rok starý případ, který měl podobné atributy. Bohužel zůstal nevyřešený. Zřejmě jde o stejného pachatele, a tak se Koutný intenzivně zapojí do vyšetřování... (70 min)

Starší paní najde na venkovském hřbitově zavražděnou mladou ženu. Leží v polorozpadlé márnici a v ústech má zmuchlaný kapesník. Někdo ji uškrtil a znásilnil. Majoru Koutnému, šéfovi klatovské kriminálky, to připomene rok starý případ, který měl podobné atributy. Bohužel zůstal nevyřešený. Zřejmě jde o stejného pachatele. Koutný se intenzivně zapojí do vyšetřování, které policisty nakonec dovede k patologickému vrahovi. Český kriminální seriál (2013).

Další informace: skryté titulky

Další díl: 21. červenec, 20:20
Policie Modrava (16)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «