Menu

Poslední Ninja

00:25 - 02:20, čtvrtek (3. leden)

Prima MAX

Poslední Ninja
Více obrázků

Herci: R. Lynch, N. Kwanová, None Mako, M. Beck, C. Argenziano, J. Larroquette, R. Gammell, J. McMartin, I. Tedrowovoá, K. Brando

Akční film USA (2009). Caseyho vychoval mistr bojových umění. Chce z něj učinit svého nástupce. Caseyho rival se však rozhodne pomstít a zmocnit se posvátné truhly bojovníků. (115 min)

Casey Bowman je americký sirotek, který byl vychováván v klášteře dojo, kde se ho ujal mistr bojových umění Takedou. Z Caseyho se naučil bojová umění tak dobře, že ho Takeda zvažuje jako jednoho ze dvou kandidátů na svého nástupce, který bude mít za úkol pokračovat v dohledu nad posvátnou truhlou Yoroi Bitsu. Druhým kandidátem je další Takedův student Masazuka. Masazuka těžce snáší Caseyho přátelství s Takedovou dcerou Namiko a tak při vzájemném souboji s Casey na něj použije nepovolené praktiky boje. Za to ho Takeda z kláštera vyžene a za svého nástupce zvolí Caseyho. Masazuka potupně z kláštera odchází a slibuje pomstu. Za nějakou dobu se z Masazuky stává nájemný zabiják pracující pro společnost Temple Industries, kterou vede milionář Temple, který zároveň vede tajnou zločineckou organizaci a nechává Masazuku likvidovat své obchodní konkurenty. Masazuka stále cítí, že on by měl být faktickým nástupcem Takedy a stát se strážcem Yoroi Bitsu. Vrátí se tedy do chrámu, kde způsobí povyk a Takeda se proto rozhodne vyslat Caseyho s Namiko s truhlou do New Yorku za svým přítelem, profesorem Garrisonem. Masazuka znovu vrací do chrámu, kde povraždí všechny bojovníky a zabije i Takedu. Zjišťuje však, že truhla je pryč a že s ní Casey odjel do New Yorku. Požádá proto Templea, aby mu pomohl Caseyho zastavit. Temple na Caseyho a Namiko posílá své zabijáky, kteří dokonce zavraždí profesora Garrisona. Nakonec se Masazukovi podaří unést Namiko a poté Casey přistoupí na to, že mu Yoroi Bitsu vydá. Dojde ovšem k násilnému souboji, při kterém se Caseymu podaří Masazuku porazit. Pokořený Masazuka pak požádá Caseyho, aby dostál bojovnické cti a setnul mu hlavu. Casey a Namiko se vracejí zpět do Japonska.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «