Menu

Princezna a písař

14:30 - 15:50, středa (25. prosinec)

ČT1

Herci: P. Nárožný, M. Doležalová, M. Ruml, J. Bartoška, M. Kramár, J. Dvořák, N. Lichý, B. Srncová, R. Kalvoda, Š. Benoni, J. Hána, M. Timková

Pohádka ČR (2014). Ona má svou hlavu a on má svůj plán, jenže teď musí spoléhat jeden na druhého! Dobrodružná romantická pohádka vyprávěná s humorem a s hrdiny, kteří vám budou blízcí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Šácha. (80 min)

Královský písař Janek a princezna Amálka myslí hlavně na různé legrácky a vylomeniny. Na hradě se chystá slavnost a vše se zdá zalité sluncem. Právě v tu chvíli se ale objeví temný mrak v podobě tří bohatých návštěvníků v čele s urozeným panem Dietrichem. Podivná krádež jejich truhlice plné drahých kamenů, ze které je obviněn Janek, uvede události do pohybu. Janek, aby si zachránil život, musí zmizet. Amálka, jejíž ruku si nárokuje Dietrich jako náhradu za ukradený poklad, ho brzy následuje. Společně musí najít pravého viníka loupeže, jejíž kořeny sahají hluboko do minulosti, odhalit záhadu tajemného znamení na Dietrichově paži i napravit jednu dávnou křivdu. Přitom oba zjišťují, že jsou si čím dál tím bližší a láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jenomže pronásledovatelé jsou jim v patách. Princezna a písař je klasická pohádka vyprávěná s humorem a s hrdiny, kteří vám budou blízcí. Scénář Rudolf Merkner. Režie Karel Janák. Hrají Matouš Ruml, Monika Timková, Jiří Bartoška, Maroš Kramár, Petr Nárožný, Jiří Dvořák, Norbert Lichý, Jiří Hána, Radim Kalvoda, Barbora Srncová, Marie Doležalová a další.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «