Menu

Případ dvou sester

20:00 - 21:20, neděle (27. leden)

ČT1

Případ dvou sester
Více obrázků

Herci: D. Matásek, J. Štěpnička, V. Preiss, J. Vlasák, K. Dobrý, J. Dulava, V. Polívka, I. Orozovič, E. Salzmannová, I. Uhlířová, G. Míčová, K. Trnková, M. Preissová

Krimidrama ČR (2018). Malíř Horác a kapitán Vašátko v detektivním filmu podle knižního bestselleru Hany Proškové Druhá tvář osudu. Kdo zabil mladou ženu, kterou všichni obdivovali? Scénář J. Knitlová. Kamera D. Ployhar. (80 min)

Dnes se můžete těšit na premiérový díl volného cyklu detektivek renomované autorky Hany Proškové, od jejíhož narození letos uplyne 95 let (30. 11. 1924 – 4. 10. 2002), tentokrát podle knižního bestselleru Druhá tvář osudu. Známé duo - kapitán kriminální policie Vašátko (V. Preiss) a malíř, bohém a detektiv amatér Horác (D. Matásek) – bude pátrat po vrahovi emancipované mladé ženy Daniely Jáskové (G. Míčová), jež s přehledem odváděla ve své firmě perfektní práci a také tak střídala milence. Když je nalezena uškrcená ve svém bytě, Vašátkův tým se dá do vyšetřování. Do hledáčku jim padne i sestra zavražděné Alena Kášová, která neměla Danielu příliš v lásce a které vadilo, že si každého muže dokáže získat na svou stranu. Podezření se nevyhne ani Alenin exmanžel, sochař Káš (K. Dobrý), kterého zná Horác již od studií na akademii.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «