Menu

Případ pro lyžaře

20:00 - 21:10, neděle (20. leden)

ČT1

Případ pro lyžaře
Více obrázků

Herci: D. Matásek, J. Lábus, V. Preiss, J. Boušková, R. Valenta, M. Svoboda, D. Prachař, P. Špalková, P. Beretová, M. Gajdošová

Krimifilm ČR (2015). Malíř Horác a kapitán Vašátko v detektivním filmu podle knižního bestselleru H. Proškové. Jejich přátelství bude vystaveno té nejtěžší zkoušce. Scénář J. Knitlová. Kamera D. Ployhar. (70 min)

Televizní adaptace knižního bestselleru Hany Proškové z roku 1976. Komisař Vašátko (V. Preiss) se na dovolené na horské chatě potká s malířem Horácem (D. Matásek). Společnosti hostů vládne agresivní a arogantní režisér Skorkovský (D. Prachař), který v rámci „chlapské“ výchovy terorizuje svého syna. Horác to stejně jako ostatní těžko nese, ale všichni jsou mocnému režisérovi nějak zavázáni. Dusno v chatě narůstá, režisér je náhle nalezen mrtev, zavražděn. Policie se kvůli vichřici nemůže do chaty dostat, vyšetřování se ujímá komisař Vašátko. Chata je plná lidí, kteří mají silné motivy k vraždě. Přátelství mezi Horácem a Vašátkem bude vystaveno velké zkoušce.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «