Menu

Případ pro malíře

20:00 - 21:15, neděle (13. leden)

ČT1

Případ pro malíře
Více obrázků

Herci: D. Matásek, J. Smutná, V. Hybnerová, V. Preiss, I. Bareš, J. Dulava, M. Adamczyk, M. Zoubková, J. Stryková, K. Winterová

Krimifilm ČR (2015). Malíř Horác a kapitán Vašátko v detektivním filmu podle knižního bestselleru H. Proškové. Detektiv amatér Horác má opět správnou intuici. Scénář J. Knitlová. Kamera V. Křepelka. (75 min)

Cyklus Detektivky podle Proškové pokračuje druhým dílem, tentokrát podle románu Černé jako smola. Na scéně je opět známá dvojice přátel, která utíká před stresy života k řece a k rybaření. Jedním ze svátečních rybářů je Vašátko, kapitán kriminální policie, druhým je malíř Horác, bohém a detektiv amatér. Horác v životě potkává vraždy jako ostatní lidé obyčejné civilní příběhy. Když už má takový literární osud, vraždy s gustem řeší. Rozumí psychologii a vyzná se v lidech. Jeho protějšek, policista Vašátko, je velmi schopný detektiv a umí dedukovat skoro jako Horác, jenže nemá tu správnou intuici. V Případu pro malíře trvá Horác na tom, že i tentokrát mají před sebou případ vraždy. Vašátko se přiklání spíše k sebevraždě. Pravdu má Horác a řešení – a tentokrát i způsob vraždy – jsou velkým překvapením.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «