Menu

Proroctví z temnot

22:00 - 00:20, pátek (22. březen)

Prima

Herci: R. Gere, L. Linneyová, D. Messingová, W. Patton, A. Bates, L. Jeneeyová, D. Eigenberg, B. Tracey, M. Pellington, M. Dunne

Thriller USA (2002). Johnovi zemřela žena. Před smrtí měla vidiny, které ho stále pronásledují. Co všechno bude muset udělat pro to, aby mohl dál žít normální život? (140 min)

Po tragické smrti milované manželky Mary novinář z Washington Post John Klein nachází blok plný podivných kreseb, variace na stejné zjevení. A vybavuje si její poslední slova: „Tys to neviděl?“ Začas zabloudí do malé vesnice Point Pleasant, kde se setkává s mladou seržantkou Connie Parkerovou, která mu prozradí, že celý kraj je vzhůru nohama následkem nedávných podivných úkazů. Brzy si uvědomí, že neobyčejné jevy by mohly souviset nejen vzájemně, ale také s podivnými kresbami, které Mary horečně namalovala několik hodin před svou smrtí. Ale jaká je přesně ta souvislost? Úkazy odporují jednoduchému vysvětlení a jsou čím dál tím znepokojivější, jako by předvídaly nevyhnutelné katastrofy. Pro Johna začíná ďábelský závod s časem, aby přišel na to, oč jde, a zabránil něčemu strašnému. Film je natočen podle knihy Johna A. Keela „The Mothman Prophecies“, která vznikla na základě skutečné události.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «