Menu

Ranč Heartland IV (9)

15:05 - 16:00, čtvrtek (8. srpen)

Prima Love

Ranč Heartland IV (9)
Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 2 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 3 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 4 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 5 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 6 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 7 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 8 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 9 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 10 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 11 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 12 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 13 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 14 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 15 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 16 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 17 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 18 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 19 Ranč Heartland IV (9) - Obrázek 20

Místní hrdina. Rodinný seriál Kan. (2010). Pro mladou Amy je ranč Heartland domovem už od útlého dětství. Zdědila nadání své matky a rozumí koním jako málokdo. Když vše změní tragická nehoda, musí se spolu s otcem a sestrou nejen postarat o ranč, ale znovu uvěřit v lepší časy. (55 min)

Když Ty a Amy najdou ukradený dobytek jejího otce, Tim přesvědčí celou rodinu, že musí vzít zákon do vlastních rukou. Lou přijede z Dubaje na návštěvu strávit nějaký čas s rodinou. Ty a Amy narazí v lese na zatoulané tele, jdou po jeho stopě a podaří se jim najít místo, kde se pase Timův ukradený dobytek. Tim přesvědčí celou rodinu, aby osedlala koně a vyjela zjednat si pořádek. Ale to, že vezmou zákon do vlastních rukou, málem špatně skončí. Ashleyina matka mezitím vyrukuje s nabídkou: když Caleb podepíše předsvatební smlouvu, Ashley dostane pozemek, na kterém parkuje jejich obytný přívěs.

Další díl: 8. srpen, 21:55
Ranč Heartland IV (10)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «