Menu

Reportérka (1)

22:15 - 23:25, neděle (28. duben)

ČT1

Reportérka (1)
Více obrázků

Herci: J. Novotný, J. Bartoška, T. Töpfer, K. Brožová, T. Voříšková, J. Vlasák, T. Medvecká, J. Plesl, V. Jiráček, J. Plouhar, M. Hrubešová, V. Polívka, M. Finger, I. Uhlířová

Nad první kauzou. Miniseriál ČR (2015). Může nezkušená, ale odvážná holka uspět mezi tvrdými profesionály? Její šance prověří případ smrtelné nehody bohatého restituenta. Příběhy natočených podle skutečných novinářských kauz investigativního reportéra Josefa Klímy. Scénář J. Klíma. Kamera J. Šimůnek. (70 min)

Hedvika by se chtěla stát novinářkou. Uspěje v konkursu a nastoupí do redakce ke zkušenému reportéru Vlachovi. Ve stejné době nastoupil do funkce zástupce šéfredaktora ambiciózní Roman Weis. Jeho touha po úspěchu je silná a cesta k němu může vést, obrazně řečeno, i přes mrtvoly. Tou by se snadno mohla stát nezkušená a naivní Hedvika, která se právě před Weissem zmínila o dosud nezveřejněných pikantnostech v kauze náhlé smrti bohatého restituenta Schneidera. Ta momentálně zaplavila všechna média. Režisér Daniel Svátek (např. Zatracení, Hodinu nevíš, Occamova břitva) obsadil do třídílné série, natočené podle skutečných novinářských kauz, přední české herce. V hlavních rolích uvidíme Terezu Voříškovou, Jiřího Bartošku a Václava Jiráčka. V dalších například Tomáše Töpfera, Jaroslava Plesla, Markétu Hrubešovou, Tatjanu Medveckou a řadu dalších. Zahraje si v něm i autor těchto příběhů, reportér Josef Klíma.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 5. květen, 22:20
Reportérka (2)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «