Menu

Reportérka (3)

22:20 - 23:30, neděle (12. květen)

ČT1

Reportérka (3)
Více obrázků

Herci: J. Bartoška, J. Vondráček, T. Töpfer, J. Zindulka, T. Voříšková, T. Medvecká, J. Plesl, M. Roden, V. Jiráček, J. Dulava, J. Plouhar, M. Hrubešová, M. Igonda, P. Kafková, H. Frejková, J. Moska

V souboji. Miniseriál ČR (2015). Zkušený profesionál hledá pravdu mezi kordy šermířů, zatímco na jeho mladší kolegyni dopadají doteky víry v nečekané síle. Příběhy natočené podle skutečných novinářských kauz investigativního reportéra Josefa Klímy. Scénář J. Klíma. Kamera J. Šimůnek. (70 min)

Reportér Vlach je zaneprázdněn kauzou nešťastné nehody šermíře, která má nečekané, i když poněkud banální rozuzlení, zatímco Hedvika dostala další šanci dokázat, že může zůstat ve vydavatelství. Když za ní přijde plachá dívka s prosbou o záchranu mladší sestry, nevěří, že by to zvládla. Fakta a důkazy jsou šokující. Hedvika nemůže pochopit zvláštní pravidla existence podivného lidského uskupení, které svým členům upírá právo na svobodu. Poprvé a jistě ne naposledy zasáhne kauza i do osobního života mladé novinářky. Bude reportáž o Marice tak dobrá, aby se Hedvika mohla stát dobrou reportérkou? Konec třetího dílu minisérie odpoví, ale zároveň pokládá novou otázku, na jejíž odpověď si musíme počkat.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «