Menu

Rok jedna

00:25 - 02:30, sobota (10. srpen)

Prima MAX

Rok jedna
Rok jedna - Obrázek 2 Rok jedna - Obrázek 3 Rok jedna - Obrázek 4 Rok jedna - Obrázek 5 Rok jedna - Obrázek 6 Rok jedna - Obrázek 7 Rok jedna - Obrázek 8 Rok jedna - Obrázek 9 Rok jedna - Obrázek 10 Rok jedna - Obrázek 11 Rok jedna - Obrázek 13 Rok jedna - Obrázek 14 Rok jedna - Obrázek 15 Rok jedna - Obrázek 16 Rok jedna - Obrázek 17 Rok jedna - Obrázek 18

Herci: J. Black, D. Cross, O. Platt, M. Cera

Komedie USA (2009). Svérázní pralidé Zed a Oh vylezli z jeskyně a vydali se svým vlastním způsobem tvořit historii. Kdo jiný by mohl odradit Abraháma od obětování syna, prozkoumat Sodomu nebo zachránit své milované ženy? (125 min)

Byly dějiny tvořeny… těmito chlapíky? Zed (Jack Black) a Oh (Michael Cera) vyvrávorali ze svého jeskynního obydlí a vydali se na impozantní cestu biblických rozměrů. Jeden je nemotorný lovec, druhý mírumilovný sběrač a společně se stávají nezvyklými účastníky klíčových momentů historie. Při svém putování se setkávají s Kainem a Ábelem, odradí Abraháma od obětování syna Izáka, upadnou do otroctví, dostanou se až do města Sodoma a rozhodnou se, že zachrání milované ženy Mayu a Eemu... Film režiséra a scenáristy, legendy komediálního žánru Harolda Ramise (Na Hromnice o den více, Caddyshack, Přeber si to) je hrubozrnný, bláznivě absurdní, rozkošně netaktní a také neskutečně vtipný!

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «