Menu

Rosa: Svatební romance

02:05 - 04:05, neděle (18. srpen)

Prima

Rosa: Svatební romance
Rosa: Svatební romance - Obrázek 2 Rosa: Svatební romance - Obrázek 3 Rosa: Svatební romance - Obrázek 4 Rosa: Svatební romance - Obrázek 5 Rosa: Svatební romance - Obrázek 6 Rosa: Svatební romance - Obrázek 7 Rosa: Svatební romance - Obrázek 8 Rosa: Svatební romance - Obrázek 9 Rosa: Svatební romance - Obrázek 10 Rosa: Svatební romance - Obrázek 11 Rosa: Svatební romance - Obrázek 12 Rosa: Svatební romance - Obrázek 13 Rosa: Svatební romance - Obrázek 14 Rosa: Svatební romance - Obrázek 15 Rosa: Svatební romance - Obrázek 16

Herci: A. Neldelová, S. Fazilatová, J. Reike

Romantická komedie N (2016). Rosa je šťastná. Právě se zamilovala do Marka, s nímž se zná od školy, a navíc získala novou zakázku na uspořádání malé svatby Larsovi s Amelií. Nic však nebude tak jednoduché, jak se zdá. (120 min)

Rosa Winterová se vrací se svou spolupracovnicí Meral Tosunovou z Kapského Města, kde se Rosa znovu zamilovala do svého přítele z mládí, Marka. Rosa je šťastná, na rozdíl od Meral, která je stále moc pragmatická až naštvaná. Cestou z letiště se porouchá taxi a Rosa s Meral se rozhodnou jít pěšky přes park, kde jsou náhodně zapojené do velkolepé žádosti o ruku. Lars Sander s pomocí mnoha lidí požádal neotřelým způsobem svou přítelkyni Amelii o ruku. Díky náhodnému setkání získají Rosa s Meral novou zakázku na uspořádání svatby, i když si Lars s Amelií přejí úplně malou svatbu.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «