Menu

Rozpuštěný a vypuštěný

14:45 - 16:10, pondělí (24. červen)

ČT1

Rozpuštěný a vypuštěný
Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 2 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 3 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 4 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 5 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 6 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 7 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 8 Rozpuštěný a vypuštěný - Obrázek 9

Herci: J. Abrhám, P. Čepek, R. Hrušínský, M. Brodský, B. Holišová, J. Zahajský

Komedie ČR (1984). C. a k. detektivní komedie podle hry Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka Vražda v salónním coupé. Kamera A. Barla. (85 min)

Policejní inspektor Trachta je známý nezvyklými vyšetřovacími metodami. Se svým mladým praktikantem Hlaváčkem se chystá rozlousknout záhadu zmizelého továrníka Bierhanzla. Avšak jeho nadřízený svěří případ čerstvě povýšenému vrchnímu inspektorovi Klečkovi. Ten je hned na začátku vyšetřování v Bierhanzlově vile přepaden. Vyjde najevo, že onoho osudného dne se pan továrník vrátil domů s ovázanou tváří a zamkl se v koupelně. Tam pak byl, jak se policisté záhy přesvědčí, ve vaně rozpuštěný a vypuštěný. U vany stojí prázdný demižon kyseliny sírové a na jejím dně uspořádaně leží nerozpustné součásti Bierhanzlova oděvu... Komediální detektivní příběh Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka vychází z jejich starší cimrmanovské divadelní hry Vražda v salónním coupé, tentokrát však bez účasti "génia". Ladislav Smoljak, který se chopil režie, si pro hlavní role vybral Jiřího Zahajského a Marka Brodského, kteří si s nepředstíranou chutí zahráli v této parodii zašlých detektivních příběhů, plné nečekaných zvratů, přemetů a neuvěřitelných rozuzlení.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «