Menu

S tebou mě baví svět

16:55 - 18:55, neděle (14. duben)

Prima

S tebou mě baví svět
S tebou mě baví svět - Obrázek 2 S tebou mě baví svět - Obrázek 3 S tebou mě baví svět - Obrázek 4 S tebou mě baví svět - Obrázek 5 S tebou mě baví svět - Obrázek 6 S tebou mě baví svět - Obrázek 7 S tebou mě baví svět - Obrázek 8 S tebou mě baví svět - Obrázek 9 S tebou mě baví svět - Obrázek 10 S tebou mě baví svět - Obrázek 11 S tebou mě baví svět - Obrázek 12 S tebou mě baví svět - Obrázek 13 S tebou mě baví svět - Obrázek 14 S tebou mě baví svět - Obrázek 15 S tebou mě baví svět - Obrázek 17 S tebou mě baví svět - Obrázek 18 S tebou mě baví svět - Obrázek 19 S tebou mě baví svět - Obrázek 20 S tebou mě baví svět - Obrázek 21 S tebou mě baví svět - Obrázek 22

Herci: J. Šulcová, P. Nový, V. Postránecký, J. Satinský, E. Balzerová, Z. Studenková

Rodinná komedie ČR (1982). I letos vyrážejí na tajemnou expedici YDYKSEB. Tradiční pánskou jízdu jim však manželky tentokrát pěkně osladí, když s nimi vyšlou i hromadu dětí. (120 min)

Komedie o rodinné dovolené v malebné beskydské chalupě, kde se tři přátelé starají o šest malých dětí. Muži jsou přesvědčeni, že právě jejich výchovné metody jsou mnohem lepší než pedagogické působení matek. Když ale manželky přijedou „na kontrolu“, rozhodně to tak nevypadá… Zkušená televizní režisérka Marie Poledňáková dokázala ve svém filmovém debutu vytvořit skvělou zábavnou podívanou rodinného typu se šťastně zvoleným hereckým obsazením dětí i dospělých, ke které se diváci dodnes rádi vracejí.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «