Menu

Šípková Růženka (1/10)

11:05 - 12:00, neděle (24. únor)

ČT1

Herci: V. Žilková, I. Vyskočil, L. Havelková, V. Vydra, J. Boušková, P. Mourková, B. Munzarová, V. Kubánková, J. Jiráň, P. Jančařík, N. Míková

Pohádka začíná aneb kletba. Rodinný seriál ČR (2001). Láska ji probudí ze spánku. Scénář J. Míka. Kamera P. Polák. (55 min)

ČT se vrací k reprízování desetidílného seriálu v hlavní roli s Veronikou Žilkovou. Vypráví příběh pětatřicetileté rozvedené, bezdětné ženy, která se rozhodne žít svobodný, nezávislý, ale trochu jednotvárný život. Jak už název naznačuje, scenárista využil známé pohádky o probuzení spící princezny, ale jeho příběh není ani pohádkový, ani v něm nevystupuje princezna, naopak je plný lidských osudů našich současníků. Bude nás provázet složitými životními situacemi mladé ženy, která po rozvodu ztratila životní elán. A teprve nové vztahy a nová setkání v ní probudí energii, která doposud jakoby v ní spala. Růžena pracuje jako prodavačka v antikvariátu, po rozvodu tráví čas výlety na kole s kamarádkami, navenek je spokojená se svým životem, ve skutečnosti ale trpí pocitem, že se jí nic nedaří. Po smrti maminky se Růžena rozhodne přestěhovat na Moravu, vrátit se do rodné chalupy, a tak prodává byt. A v té chvíli se potkává se svým budoucím novým mužem, inženýrem Šípkem.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 3. březen, 11:05
Šípková Růženka (2/10)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «