Menu

Slunečná (22)

20:15 - 21:45, úterý (24. březen)

Prima

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Tři přání. Seriál ČR (2020). Štěpánovi přijede Pavla říct, že ho asi nakazila chlamydiemi. Musí se vyhýbat sexu s Týnou, což se mu daří. Ale nakonec se ukáže, že má štěstí, protože žádné chlamydie nemá. U Týny získá body, protože sežene prasátka na hostinu, nového kněze a ještě nechá Týně vyčistit svatební šaty, které jí Vokounová polila gulášem. Zdeněk si všimne, že má Běta bolesti hlavy a odhalí příčinu – nedostatek cholinu. A Janek oznámí Týně se Štěpánem, že na jejich svatbu nepřijede ani jako host. (90 min)

Štěpánovi přijela Pavla říct, že má chlamydie. A že ho s největší pravděpodobností nakazila. Lída s Frantou a Zdeňkem řeší co udělat, aby Týna na nic nepřišla. Posílají Štěpána za doktorem, aby mu napsal antibiotika. A i když je to hodně nevýhodný, Štěpán bude muset nějak Týna vysvětlit, proč s ní nebude před svatbou spát. Štěpán skutečně antibiotika dostane, ale výsledky testů-jestli chlamydie má nebo ne, ještě nemá. Zato musí čelit Týnině chuti na sex. Podaří se mu Týnu přemluvit, aby měli sex až po svatbě. Protože před svatbou to může přinést smůlu. Týna nenaléhá, ani nemá podezření, že by se něco dělo. Zdeněk náhodou vezme telefon, kde lékař oznamuje, že Štěpán chlamydie nemá. A sdělí to šťastnému Štěpánovi. Ten by měl rád večer s Týnou sex, ale to zase nechce ona. Nakonec se ukáže Štěpán jako frajer, protože sežene nejen prasata na hostinu, ale i jiného kněze, protože ten jejich si udělá při zkoušce otřes mozku. A nechá Týně vyčistit svatební šaty, co jí polila Vokounová gulášem. Běta má bolesti hlavy. Snaží se to před ostatními skrýt a bagatelizuje bolesti. Léčí se bylinkami. Od Konvičkové se dozví, že je Zdeněk dementní a že mu Lída nechce udělat štrůdl. Tak mu ho upeče a přinese bylinky na zlepšení mozkové činnosti. Když mu ho přinese, tak jí Zdeněk řekne, že dementní není, a že si všimnul jejích potíží. Přemlouvá ji, aby jela do nemocnice. To Běta odmítá. Nakonec k ní Zdeněk přijde a přinese jí růžičkovou kapustu a udělá vajíčka. Zjistí, že se Běta naordinovala bezmasovou dietu a ta způsobila nedostatek cholinu. Běta mu dá další bylinky, na vysoký tlak. Zdeněk musí uznat, že je Běta čarodějnice. Roman začal jednat s ruským podnikatelem Safonovem. Zjistí, že patří mezi významné ruské oligarchy. Roman cítí peníze, a tak kývne na to, že by Safonovovi pomohl koupit vodárnu. Volá to Jankovi, ale ten ho varuje, aby s ním neobchodoval. Roman přesto obchod začne, ale Safonov nechce jednat s Romanem, ale s Jankem. Roman tedy musí Janka sehnat, a posílá mu všechny materiály o Safonovovi. Janek si je ale nepřečte a na schůzku se Safonovem nepřijede. Ten s nimi přestane jednat, protože považuje jejich firmu za nesolidní. Roma se s Jankem sice naoko usmíří, ale je znát, že už si oba nevěří. Janek uvidí, že byla za Štěpánem Pavla a znovu se rozhodne, že Týně o Pavle a Štěpánovi řekne. A kdyby mu nevěřila, tak jí ukáže i fotky, co mu udělala Denisa na večírku u něho v bytě. Když je ale tváří tvář oběma, tak s pravdou ven jít nedokáže. Nechce Týně ublížit. Tak jen oznámí, že na svatbu nepřijede ani jako host.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 31. březen, 20:15
Slunečná (23)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «