Menu

Slunečná (43)

23:00 - 00:15, pátek (18. září)

Prima Love

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Další těhotná. Seriál ČR (2020). Týna má zpoždění a Julie si myslí, že je Týna těhotná. Všude to rozkecá, dokonce to naznačuje i Jankovi. Nakonec se ukáže, že těhotná není, ale Janek jí řekne, že by si děti přál. Profesor naznačuje Róze, že ji miluje, ale ona to nepochopí. Štěpán si nechce vzít Sylvu. Lída se snaží, aby se to Sylva nedozvěděla. A Roman zarazí Jankovi dotaci na ozdravovnu. (75 min)

Janek sbírá nápady na využití ozdravovny, aby mohl čerpat co nejvíc dotací. Hana ho varuje, že o dotacích ví Roman a určitě bude problém. Týně není dobře, leze na ni chřipka. Jenže pak zjistí, že má zpoždění a Julie z toho hned vyvodí, že je Týna těhotná. A všude to rozkecá. Týna se nemůže zeptat Běty, protože ta odjela za sestrou. Julie se postará o to, aby to věděli všichni. I Janek, se kterým Julie tak okatě na dané téma mluví, že mu to dojde. Když Běta přijede, tak Týně potvrdí, že těhotná není. A Janek Týně řekne, že s ní samozřejmě dítě chce. Štěpán se pohádá se Sylvou. A taky s Lídou, která mu přikazuje, aby zašel se Sylvou k faráři kvůli svatbě. Štěpán to odmítá, nechci si Sylvu vzít. Je přesvědčený, že statek nepotřebuje, protože o jeho prémiový alkohol je zájem. Pohádá se s Lídou a odejde z domu. Lída Sylvě neřekne, že ji Štěpán nechce, naopak ji drží v tom, že svatba bude. Ale až dostane vodu u lesa, tak se na Sylvu klidně vykašle. Sylva slyší, jak Týna telefonuje s Jankem o ozdravovně a dotacích a hned to zavolá Romanovi. Štěpán bydlí u Kratinů a ti řeší, jak to udělat, aby se před Lídou neprořekli. Štěpán se rozhodne, že se vrátí domů. Tam mu Lída nabídne, že sama Sylvě oznámí zrušenou svatbu. Jenže Lída Sylvě nic takového neřekne, naopak ji drží přes peníze v naději, že svatba bude. Profesor by rád řekl Roze, že ji miluje, ale netroufá si. Konvičková ho přesvědčí, aby za Rozou zašel a vyznal se jí. Překazí mu to Rokyta a Roza si myslí, že to na ni profesor nachystal. Konvičková si s Rozou promluví, ale ta to pochopí tak, že po ní jede Tom. Konfrontuje ho s tím a ten si jen klepe na čelo.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 23. září, 23:00
Slunečná (44)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «