Menu

Slunečná (52)

22:55 - 00:15, středa (21. říjen)

Prima Love

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Jako v jiném vesmíru. Seriál ČR (2020). Za Jankem přijedou na statek policisté, chtějí informace o Košutovi. Týně se to nelíbí, má strach o dobrou pověst penzionu. Profesor se ukrývá před právníkem, ale nakonec vyjde najevo, že mu chce předat dědictví po manželce. (80 min)

Karolína dává Jankovi najevo, že o něj má zájem, ale Janek jí nabízí Vildu. Karolína se znovu ptá Týny, jestli jí nevadí, že balí Janka. Týna potvrdí. Že nevadí. Karolína si jde s Jankem zaběhat, ale nemá takovou fyzičku, jako Janek. A večer jdou do kina. Julie samozřejmě zorganizuje, aby šli všichni, nechce, aby se dala Karolína dohromady s Jankem. Janek nabízí Lukášovi, aby pracoval v sanatoriu. Ten to odmítne. Nevěří, že bude veterinářova metoda fungovat na lidech. Nakonec se domluví, Lukáš dostane 7 % a slušný plat. Za Jankem přijedou na statek policisté kvůli Košutovi. Janek jim nic neřekne. Ale Týně se to nelíbí, má strach o dobrou pověst penzionu. Profesora shání právník. Profesor se před ním schovává. Nakonec mu právník sdělí, že jde o to, že mu jeho zesnulá manželka odkázala něco v závěti. Profesor to odmítá. Manželka mu věnovala snubní prsten, rodinnou památku. Roza ho přemluví, aby prsten přijal. Profesorův syn se kvůli tomu na profesora zlobí. Roman má další problém s klientem, John zuří. A rozhodne se konečně, že Romana vyhodí. Dává mu týden, aby si rozmyslel jaký chce podíl a pak letí. Roman se radí s klukama, jak obrat Johna o peníze. A rozhodne se, že začne znovu řešit Slunečnou. A jede za Lídou, kde jí sdělí svůj plán-Sylva buď musí podat žalobu o rozdělení dědictví, nebo bude žádat jen tu louku s pramenem. A Roman jí za tu pastvinu slíbí stejné peníze, jako za polovinu statku. Lída to řekne Sylvě a ta se rozhodne svůj slib Týně zrušit. Sylva se začne chovat vstřícně. Řekne Bětě, že to s tou svatbou přehnala. Že jí záleží na Vildovi. Dokonce nabídne Týně, že jí prodá svoji polovinu. Ale když se dozví jaký má Roman plán, tak to odmítne.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 23. říjen, 22:55
Slunečná (53)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «