Menu

Slunečná (62)

22:55 - 00:10, středa (25. listopad)

Prima Love

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Studna. Seriál ČR (2020). Lída odvedla vodu z pramene na svůj pozemek a Týně vyschla studna u sanatoria. Janek se ji chce pokusit vyčistit, ale zachrání ho Běta s Hanou, které měly tušení, že se něco stane. Týna a Janek si uvědomí, že mohli zemřít. Franta se naštve na Lídu za to, co Týně udělala. A John požádá Denisu o ruku. (75 min)

-Lída koupila trubky a hledá řemeslníky, kteří by jí pomohli svést vodu z pramene na jejich pozemek. Franta je naštvaný, nelíbí se mu, že Lída investuje bez jeho vědomí. A nápad svést vodu se mu nelíbí už vůbec. Ale Lída si nedá říct. Sylva sežene bagristu a Lída chlapi v hospodě. Makají na tom celou noc. Ráno Franta řeší stížnosti. Janek a Týna řeší větší problém, ze studny se najednou ztratila voda. Docvakne jim, že by za tím mohla být Lída. Odklonila jim pramen. Franta se kvůli tomu na Lídu zlobí. Jenže Lídě je to jedno. A tentokrát se Franta nenechá uchlácholit. Jde za Týnou a omluví se jí. Janek řekne Týně, že akceptuje její názor, že už to mezi nimi opravdu nemá cenu. Týna se tváří, že je ráda, ale po odchodu Janka je smutná. Hana i Běta mají předtuchu, že se Týně a Jankovi stane něco zlého. Díky svým čarodějnickým schopnostem se jim podaří odhadnout, kde by mohli Týna s Jankem být. U studny. A mají pravdu, Týna a Janek se rozhodli, že ji zkusí vyčistit. Běta s Hanou přijedou ke studni právě ve chvíli, kdy do ní Janek vlezl. I když téměř okamžitě vylezl ven, stejně se mu udělalo špatně. Týně i Jankovi je jasné, že mohli oba zemřít. Běta s Hanou večer Jankovi řeknu, že stejně skončí s Týnou. A Vildovi prorokují Sylvu. John se dozví z ultrazvuku, že čekají s Denisou holčičku. Hana se ho ptá, jestli si bude Denisu brát. John to odmítá, a jako vtip to řekne i před Denisou. Ta je ráda, že to tak John bere, protože ona se vdávat nechce. Tím Johna nahlodá., takže si pak před ní klekne v restauraci a věnuje jí – společně s žádostí o ruku – krásný prsten. Denisa nakonec souhlasí. A pochlubí se kamarádkám, jak s Johnem vyběhla.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 27. listopad, 22:55
Slunečná (63)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «