Menu

Slunečná (63)

20:15 - 21:35, čtvrtek (26. listopad)

Prima

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Návrat desperáta. Seriál ČR (2020). Janek se dozvídá, že Johna zavřeli. Zjistí, že je za tím Honzákova pomsta, protože kdysi John od jeho rodiny odkoupil firmu. Karolína má konflikt s Týnou a řekne jí, že s Jankem nic nemá. Týna si myslí, že o ni nemá Janek zájem. Na statek se vrací Tonyho bratr Jakub. (80 min)

Janek se dozvídá od Denisy a Hany, že zatkli Johna. Jankovi i Janě je jasný, že důvodem zatčení je Košut. Janek se setká s Vargou, policistou, který Janka informuje. Sdělí Jankovi, že Johna zavřeli proto, že proti němu někdo svědčil v kauze Košut. Janek s Vildou začínají hledat svědky, kteří by proti Johnovi mohli svědčit. První, kdo je napadne je Roman, ale když s ním promluví tak pochopí, že Roman je srab. Ten by proti Johnovi nesvědčil. Společně dojdou k závěru, že by mohli svědčit Kuome a Hlesník. Janek zjistí, že vyšetřování rozjel Honzák, který se mstí za to, že John zničil jejich rodinnou firmu. Sejde se s Kuomem a Hlesníkem a oba mu potvrdí, že ve věci Košuta vypovídali. Tony všem oznamuje, že se vrátil z vězení jeho bratr Jakub. Má strach, protože si myslí, že se mu Jakub bude chtít pomstít za to, že si kvůli Tonymu odseděl delší trest. Lída se dozvídá o tom, že se vrací Jakub a hned informuje Štěpána, aby si na Sylvu dal pozor. Sylva s Jakubem totiž spolu před lety chodili. Štěpán si nemyslí, že by ho Jakub mohl nějak ohrozit. Jakub se potká se Sylvou, která mu řekne, že jí zlomil srdce. To kvůli němu se z ní stala taková potvora. Jakuba to zasáhne. Jakub se postupně vítá se všemi z vesnice a statku a oznamuje, že chce odjet do Amazonie. Bětě je jasné, že za Jakubovou touhou dojet je něco vážného, ale nemluví o tom. Jakub se od Tonyho dozvídá, že od Igora nedostal peníze, které měl dostat za kradená auta. Týna se domluví s Julií, že Karolínu víc zapřáhnou do práce. Roze se udělá špatně a Julie s Týnou pošlou Karolínu, aby za Rozu obsluhovala v hospodě. Karolína souhlasí. Jenže Karolína odejede někam s kolaři a pracuje za ni Roza. Týna pošle Rozu do postele a obsluhuje za Karolínu v hospodě. A druhý den Karolínu seřve, že odešla z hospody. Pohádají se spolu a Týna jí vmete do tváře, že Karolína s Jankem spí. Julie pak přinutí Karolínu, aby řekla Týně pravdu: že s Jankem nespala a nic s ním nemá. Ale pro Týnu je to ještě horší zpráva, je jí jasné, že když není ve hře Karolína, tak ji prostě Janek nechce. Janek se vrací pozdě v noci z Prahy a najde spát Týnu na lavičce. Políbí ji, ale to Týna netuší.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 1. prosinec, 20:15
Slunečná (64)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «