Menu

Slunečná (70)

20:15 - 21:35, úterý (12. leden)

Prima

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Nečekaná rána. Seriál ČR (2020). Said dělá Týně nemravné návrhy a Janek mu dá pěstí. Karolína se dozví, že má Lukáš nabídku na práci do zahraničí, a chce se s ním dát dohromady. Lukáš to prokoukne a odmítne ji. Kluci sestěhují Toma a Eriku do jednoho pokoje. Tom je z toho nervózní. Klára přijde na to, že Roman už nepracuje v Solange, a rozejde se s ním. (80 min)

Honzák vyhrožuje opět Jankovi, že pokud nedostane peníze, o které jeho otce připravil John, tak mu zatopí. Jankovi ujíždějí nervy, ale Vilda ho klidní, aby se nenechal Honzákem vyprovokovat. Týna a Julie s potěšením konstatují, že Jankova tiskovka zabrala, protože se do penzionu vracejí hosté. Týna si Janka váží, že tiskovku udělal. Julie by chtěla, aby se s Jankem dala Týna dohromady, ale Týna ji ubezpečuje, že jsou pouze obchodní partneři. Na statek dorazí rozlícený Said, který si myslí, že je Janek mafián. Ukáže se, že ho informoval Said. Janek mu ukáže veškeré účetnictví a Said se uklidní. Slibuje, že jejich spolupráce nekončí. Said se opije a vleze večer Týně do pokoje. Týna začne křičet a Janek ji zachrání. Saida zbije a ten řekne, že jejich spolupráce končí. Týna se bojí, že když přijdou o Saidovi peníze, nebudou moct rozjet sanatorium. Janek ji uklidňuje a políbí se. Lukáš dostane nabídku od svého známého, aby odjel do zahraničí pracovat na jeho kliniku. Zaslechne to Karolína a chce jet s ním. Jenže to řekne tak nešikovně, že to vypadá, jako by o něho začala mít zájem až ve chvíli, kdy má dobrou nabídku. Lukáš se naštve a řekne jí, že on nemá zájem. Karolína se rozhodne, že v nejbližší době odjede ze Slunečné. Kluci řeknou profesorovi, že Plesníková vyzvídala, jestli Tom bydlí se Erikou. A pak někam telefonovala. Profesor je nabádá, aby o tom Tomovi řekli. Kluci se rozhodnou Toma s Erikou sestěhovat k Erice do pokoje. A řeknou oběma o tom, že Plesníková zřejmě opět volala na sociálku. Tom je ze sestěhování s Erikou nervózní, ale nakonec s ní ulehne do manželské postele. Na víc si netroufne, je to na něho příliš rychlé. Erika se tím baví. I Profesor má strach, že by se k němu snad Roza chtěla nastěhovat. Chce si to s Rozou vysvětlit, ale udělá to tak nemotorně, že se Roza naštve. Nakonec jí to přece jen vysvětlí a Roza ho uklidní, že se k němu stěhovat nechce. Jejich vztah nicméně trvá dál. Roman tvrdí Kláře, že stále pracuje v Solange. Koupí jí snubní prsten a požádá ji o ruku. Jenže Klára přijde na to, že v Solange nepracuje a jejich vztah ukončí.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 14. leden, 20:15
Slunečná (71)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «