Menu

Slunečná (71)

22:25 - 23:35, pátek (15. leden)

Prima Love

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Princezna. Seriál ČR (2020). Týna odletí do Londýna za Saidem, ale vrátí se s jeho manželkou, která jim dá peníze na sanatorium. Tom řekne Plesníkové, že na ni nepodá trestní oznámení, pokud na něho nebude posílat sociálku. Ta to slíbí. Lída zjistí, že dárek, který jí dal Franta, je záložní dárek od Kratiny. Ukáže se, že Franta nezapomněl, jen dárek přijde později. (70 min)

Týna se shání po Jankovi a Lukáš jí vmete do obličeje, že jel do Prahy shánět investora, protože o Saida přišel kvůli Týně. A není to poprvé co se Janek vzdal kvůli Týně spousty peněz. Týna se rozhodne, že odletí za Saidem do Londýna a přesvědčí ho, aby se zase stal investorem. Když se to Janek dozví, chce letět za Týnou. Ta se vrátí se Saidovou ženou, která se stane investorkou. Týna a Janek se skoro políbí, ale přeruší je Lukáš, který chce slavit investorský úspěch. Janek shání v Praze investora, ale Honzák všechny zpracoval a nikdo mu nechce pomoct. Hana mu vnukne myšlenku, aby požádal Johna. Jankovi se to moc nelíbí, ale je v koncích, peníze potřebuje. Sejde se s Johnem a plácnou si. Jenže pak John řekne, že došlo na jeho slova, že se Janek bez jeho peněz neobejde. A Janek se naštve a Johnovi peníze nechce. Votruba varuje Toma, že dostali echo, aby prověřili, jestli nejsou Matěj s Vojtou týraní. Tom ví, že je za tím Plesníková. Přijede ze sociálky Trvalá a Kriminalista Klouček. Ten rozhodne po rozhovoru s kluky, že o žádné týrání nejde a předvolá si Plesníkovou. Řekne jí, že poradil Tomovi, aby na ni podal trestní oznámení, což skutečně Tomovi poradil. Plesníková má strach, jede za Tomem. Ten se rozhodne, že na ni trestní oznámení nepodá. Chce, aby se s ní kluci stýkali, je jejich babička. Ale musí přestat na Toma posílat sociálku. Plesníková to slíbí. Lída se snaží, udělá velkou snídani, protože zaslechla, že pro ni má Franta připravený dárek k výročí. Kratina se mu svěří, že on má vždy několik záložních dárků, protože není jak Franta, vždycky na narozeniny nebo výročí zapomene. Ale protože má záložní dárky, tak je vždy připravený. Frantovi dárek nedovezou a Kratina mu nabídne, že mu dá náramek, který koupil Janě. Lída je z náramku nadšená. Ale Dolejšová propálí, že ho vybírala Kratinovi ona. Lída se vzteká, Franta jí to popravdě vysvětluje, ale Lída mu nevěří. Druhý den přivezou konečně dárek-prsten a Lída Frantovi uvěří. Karolína přemluví Julii, aby jela do porodnice, protože si myslí, že rodí. Ale opět je to planý poplach.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 20. leden, 22:45
Slunečná (72)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «