Menu

Slunečná (94)

21:50 - 23:10, středa (7. duben)

Prima Love

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Rodák z blízké vesnice. Seriál ČR (2020). Janek s Týnou konečně najdou Johna. Ale k jejich velkému překvapení ztratil paměť. Lída a Franta se dají dohromady. Sylvě dojde vyrozumění, že ji rozvedli se Štěpánem. Tom je na statku a cvičí. (80 min)

Janek chce odjet s Hanou a Denisou hledat Johna na Slovensko, ale nemohou, protože Denisa má bolesti. Janek volá Lukáše, který je uklidňuje, jsou to falešní poslíčci. Denisa prosí Hanu, aby s ní zůstala. Hana s tím tak trochu počítala, proto už kontaktovala Týnu, aby jela s Jankem. Na Slovensku se seznámí s Johnovým kamarádem, který je dovede k Bačovi. Tam najdou i Johna. Ten si je vůbec nepamatuje. Sylva konečně dostala vyrozumění, že je se Štěpánem rozvedená. Má radost. Karolína uvidí v hospodě Štěpánovu holku, jak flirtuje s jinými chlapi. Vyčte jí to a holka napíše Štěpánovi dost neurvalou sms, že s ním končí. Klára je z toho špatná a radí se s Julií. Ta hned běží za Štěpánem, v době, kdy trpí depresemi to není zrovna nejlepší způsob rozchodu. Roman s Evelínou organizují Štrůdlobraní. To byla akce Lídy, ona ji vymyslela. Když přijde na schůzku, tak jí Valentýna oznámí, že se tento rok o akci stará ona. Lída poníženě odejde a Kratinová řekne Evelíně, že šíří ve vesnici nenávist. Lída si myslí, že Kratinová odešla, aby jí dala najevo podporu, ale ta jí vysvětlí, že odešla proto, že s takovým jednáním nesouhlasí. Zdeněk vidí, že jsou nešťastní oba, Franta i Lída. Apeluje na Frantu, ať se dá s Lídou zase dohromady, ale ten nechce. Když přijde obálka se vstupenkami a štrůdlobraní, tak Lída bouchne. Jsou tam totiž lístky jen pro Štěpána a Zdeňka. Roman ji a Frantu vynechal. Lída se naštve a jde jim na štrůdlobraní vynadat. Ve chvíli, kdy ji chce Libor vyvézt ze sálu přiběhne Franta a řekne, ať nechají jeho ženu na pokoji. Doma Lídu obejme, je jasné, že se dávají dohromady. Ostatní ženský ze spolku štrůdlobraní na podporu Lídy opustí. Štěpán se skamarádí s Karolínou.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 9. duben, 21:50
Slunečná (95)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «