Menu

Slunečná (126)

08:50 - 10:20, pátek (24. září)

Prima

Herci: D. Batulková, E. Holubová, M. Kramár, T. Brodská, O. Pavelka, L. Langmajer, P. Tomicová, D. Prachař, B. Jánová, M. Lambora, E. Burešová

Síla rodiny. Seriál ČR (2020). Roman s Annou připravili Týnu o polovinu statku a čtvrtinu sanatoria. Julie s pomocí Janka koupila Martinovu praxi. John neposlechl Hanu a vybral hlídačku pro Haničku, kterou musel hned sám vyhodit. A starý Slanina se smířil s rodinou. (90 min)

Janek sežene Kalinu, aby pomohl Týně s rekonstrukcí azylového domu. Týna je ráda, ale vyskytnou se komplikace a Týna musí odjet za Kalinou do azyláku. Janek se chystá jet s ní, dokonce objedná penzion, kde by mohli společně být. Když opouštějí statek, tak narazí na Romana s Annou. Dozvědí se, že díky tomu, že John dal Anně rozšířenou plnou moc, tak přišla Týna o polovinu statku a čtvrtinu sanatoria. Týna a Janek jsou v šoku. Julie se dozví, že Veterinář chce prodat svoji praxi Moravcovi. Vůbec se jí to nelíbí a rozhodne se, že sežene milion, aby praxi koupila sama. Nakonec jí peníze půjčí Zdeněk. Julie se domluví s Jankem, že praxi koupí on, ale Julie mu dá peníze. Takže bude praxe její. Chce, aby byl Janek jen prostředník, ale ve skutečnosti byla praxe psaná na ni. Janek souhlasí. Když to Julie Moravčíkovi oznamuje, musí ji bránit Tom s Tonym, protože Moravčík je naštvaný. John hledá hlídačku, vybírá neomylně ženy, které jsou pohledné, a ne opravdové hlídačky. Hana ho varuje, ale John ji neposlechne. Nakonec svoji vybranou hlídačku sám vyhodí, protože chce Haničku uspat léky na kašel, aby si mohla užívat s Johnem. Starý Slanina chystá bonzácký dopis na obyvatele Slunečné. Ignoruje nabídky Slaninové na usmíření s rodinou. Nakonec ho sprdne Konvičková a on na důkaz smíru odjede se Slaninovými oslavit narozeniny Petřiny mámy.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 28. září, 20:15
Slunečná (127)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «