Menu

Smrtonosná zbraň III (7)

22:35 - 23:35, úterý (24. září)

Nova

Herci: S. W. Scott, J. Brewsterová, J. Fernández, D. Brown, D. Wayans, K. Rahm, K. Sharpová, M. Mitchenorová, Ch. Kinneyová

Bali. Krimiseriál USA (2018). Trish s Murtaughem vytýkají Rianě, že tajně v noci odjíždí z domu na rande s Dylanem. Vzápětí volá Maya, která se shání po tátovi. Murtaugh je přivolán k případu, který velmi rychle vyhodnotí jako únos. Mrtvým je člen kartelu Vasquezových a podle telefonu a sáčku s bonbóny musí být obětí únosu jedině Cole... (60 min)

Murtaugh a Baileyová zjistí, že Cole zmizel, nemají o něm žádnou stopu. Sofia Vasquezová, která Colea unesla, pro něj chystá odplatu za smrt manžela a chce ho vidět trpět. Rodger se v zoufalé situaci obrátí na Barnese, který navrhuje, aby propustil Bennyho Avilu, Sofiina obchodního společníka, kterého policie právě zatkla, výměnou za informace vedoucí k nalezení Colea. Toho si mezitím vzali do parády Sofiini lidé. Nejdřív ho mučí a pak ho zaživa pohřbí. Naštěstí se k němu Murtaugh dostane včas a zachrání ho. Cole skončí v nemocnici, kde se pod vlivem léků svěří Natalii, že ji pořád miluje. Když se Cole probere, brzy mu dojde, že Barnes má v plánu Vasquezovou zabít a chce k tomu využít právě propuštěného Avilu. Pokusí se ji varovat. Vysvětluje Vasquezové, že pokud ji Avila zabije, bude z toho mít problém jeho parťák Murtaugh, který ho propustil na svobodu. Cole varuje Barnese, aby Murtaugha do svých intrik už nikdy nezatahoval.

Další díl: 25. září, 22:35
Smrtonosná zbraň III (8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «