Menu

Smrtonosná zbraň III (11)

22:40 - 23:35, úterý (8. říjen)

Nova

Herci: S. W. Scott, J. Brewsterová, J. Fernández, D. Brown, D. Wayans, K. Rahm, K. Sharpová, M. Mitchenorová, Ch. Kinneyová

Vytoč M jako Murtaugh. Krimiseriál USA (2018). Cole se pustil do vyšetřování vraždy muže, který byl nalezen v havarovaném voze u silnice. Vedle mrtvoly ležely na druhém sedadle dámské střevíce. Murtaugh si na dovolené hnul zády a musel zůstat na hotelovém pokoji. Pomocí svého fotoaparátu z dlouhé chvíle sledoval okolní hotelová okna. V jednom z nich ale uviděl únos celé rodiny dvojicí pachatelů... (55 min)

Murtaugh odjíždí s celou rodinou na dovolenou, ale všichni vědí, že Rodger neumí odpočívat a neustále si hledá další práci. Když si poraní záda a nudí se na pokoji, baví se tím, že přes objektiv foťáku pozoruje okna protějších pokojů, kde ho zaujme něco podezřelého. Zdá se, že uvnitř jednoho pokoje někdo střílel. Rodger přivolá policii, ale všechno se zdá být v pořádku. I Cole pochybuje o důvěryhodnosti informací. Má vlastní starosti. Do města přijela matka Eriky, senátorka Malicková. Erice se Cole líbí, její matka si ho nechala prověřit a nechce, aby měl s její dcerou cokoliv společného, což mu také důrazně řekne. Senátorku čeká proslov na summitu v hotelu, kde bydlí i Murtaughovi. Stopy, po kterých detektivové samostatně jdou, se protínají právě tam a zdá se, že je Malicková ve vážném ohrožení života. Murtaugh s Colem musí rychle zakročit, než dojde k atentátu.

Další díl: 9. říjen, 22:25
Smrtonosná zbraň III (12)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «