Menu

Sněžný drak

13:00 - 14:30, úterý (25. prosinec)

ČT1

Herci: S. Rašilov, J. Čvančarová, P. Tenorová, A. Goldflam, P. Tomicová, P. Lněnička, J. Pecha, M. Myšička, Z. Slavíková

Pohádka ČR (2013). Velká filmová pohádka o lásce, ve které princezna se svým vyvoleným musí překonat nejednu překážku. Scénář J. Gardner. Kamera D. Ployhar. (90 min)

Romantická pohádka vypráví o princezně, která vyrůstala bez matky. Její otec, vlídný a spravedlivý král, dceru nadevše miluje, ale chce ji za každou cenu provdat. V den jejích dvacátých narozenin uspořádá na zámku velký ples. Na něm se o princeznu uchází řada princů, ale ten, pro kterého se princezna sama rozhodne, se jejímu otci z nepochopitelných důvodů nezamlouvá. A nikdo vlastně neví proč. Teprve posléze vychází najevo, že za vším stojí dávná kletba, vládkyně Říše čarodějnic a Sněžný drak. Princezna Laura se tak musí se svým vyvoleným princem Janem vydat na nebezpečnou cestu a překonat řadu překážek, aby nakonec zjistili, že nad zlem může zvítězit jen skutečná a pravá láska. Do hlavních rolí režisér Eugen Sokolovský obsadil Petru Tenorovou (princezna Laura) a Petra Lněničku (princ Jan). V dalších rolích uvidíme Sašu Rašilova, Jitku Čvančarovou, Arnošta Goldflama, Pavlu Tomicovou, Martina Myšičku, Zuzanu Slavíkovou, Jiřího Pechu, Pavla Lišku, Tomáše Matonohu a další herce. Pohádka se natáčela v interiérech a exteriérech zámku Valtice na Břeclavsku a v kulisách moravskokrumlovské obory, Moravského krasu a Dalešické přehrady. Celým příběhem se budou také prolínat náročné digitální triky.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «