Menu

Sousedi

22:55 - 00:45, sobota (16. březen)

Nova

Herci: S. Rogen, R. Byrneová, Z. Efron, Ch. Mintz-Plasse, L. Kudrowová, J. Johnson, D. Franco, A. Cobrinová, Ch. Ballesteros

Komedie USA (2014). Když mladý pár s právě narozeným dítětem zjistí, že se jejich novými sousedy stali členové univerzitního bratrstva vedeného charismatickým prezidentem, zavětří nebezpečí, ale rozhodnou se pro přátelský přístup. Noční jízdy sousedů ale nabírají na intenzitě a na obou stranách plotu se chystají bránit svá práva. Buď se vysokoškoláci odstěhují, nebo novomanželé přijdou i o poslední zbytky duševního zdraví... (110 min)

Mac a Kelly jsou mladá manželská dvojice, která bydlí v domku v mírumilovné čtvrti na předměstí, a stará se o maličkou dceru Stellu. Mac má stabilní práci, ale nedá se říci, že by úplně dospěl. Například se svým kolegou Jimmym pravidelně kouří trávu. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s hezounem Teddym, zavětří sice manželé nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Pokus o vytvoření přátelských sousedských vazeb vezme za své hned druhou noc a od této chvíle propukne válka. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli "kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků.

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «