Menu

Stůj, nebo se netrefím

21:50 - 23:20, úterý (2. duben)

ČT2

Stůj, nebo se netrefím
Více obrázků

Herci: P. Kříž, J. Bartoška, I. Chýlková, J. Abrhám, O. Vlach, M. Noga, V. Brabec, J. Janěková, G. Ježková, M. Šteindler, J. Dulava, P. Landovský, E. Režnarová, R. Holub, T. Thomas

Komedie ČR/SR (1998). Snímek plný nečekaných zvratů, převleků, náhod a hlavně smíchu. Scénář J. Šebánek a M. Čepelka. Kamera M. Štrba. (90 min)

Jestli se chcete pobavit s plejádou předních českých herců a stát se svědky humorných situací a záměn, nemohli jste zvolit lépe, než právě komedii autorů Jiřího Šebánka, Miloně Čepelky a režiséra Jiřího Chlumského. Příběh se odehrává koncem 2. světové války v malém českém městečku, z něhož prchají zbytky poražené německé armády. Němečtí důstojníci se ve strachu převlékají za vesničany, Češi zase v německých helmách pronikají přímo do německých transportérů. Tak se spustí lavina nečekaných záměn, převleků a přesunů, do nichž se rovným dílem zaplétají Němci i Češi, kominíci i černoši. Ve finále utíkají všichni před všemi... Film staví na tradici s výrazně národním koloritem a specificky českým humorem. Divácky velmi oblíbeným se stal díky skvělému obsazení v čele s Josefem Abrhámem, Radkem Holubem, Jiřím Bartoškou, Ivanou Chýlkovou, Jaromírem Dulavou, Pavlem Křížem či Pavlem Landovským.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «