Menu

Svatby v Benátkách (55)

22:55 - 00:05, sobota (27. listopad)

Prima Love

Herci: F. Blažek, L. Potměšil, D. Batulková, A. Vránová, M. Kantorková, J. Dvořák, O. Veselý, K. Brožová, M. Kraus, V. Křesadlová, P. Kostka, A. Bendová, H. Gregorová, B. Klepl, P. Řezníček, L. Zahradnická, A. Gondíková, P. Hřebíčková

Eliška a Filip se nakonec rozhodnou, že se nerozvedou, Eliška však chce, aby Filip řekl dětem pravdu. Naléhá i na Olgu. Ve Špičce pořádají zabijačku na oslavu Aloisova zvolení. V hospodě se objeví Vágnerová, znovu tlačí na Aloise kvůli pozemkům. Bývalý starosta ho před ní varuje. Kamila vyčte Kony, že o ní mluví s Romeem za jejími zády. Poběda a bývalý starosta obviní Aloise z korupce, Alois se rozčílí a bývalého starostu praští... (70 min)

Dítě je dar. Seriál ČR (2015). Eliška a Filip se rozhodnou, že se nerozvedou. Eliška chce, aby Filip řekl dětem pravdu. Tlačí i na Olgu. Ve Špičce pořádají zabijačku na oslavu Aloisova zvolení. V hospodě se objeví Vágnerová, znovu tlačí na Aloise kvůli pozemkům. Bývalý starosta ho před ní varuje. Kamila vyčte Kony, že o ní mluví s Romeem za jejími zády. Poběda a bývalý starosta obviní Aloise z korupce, Alois bývalého starostu praští.

Další díl: 4. prosinec, 23:00
Svatby v Benátkách (56)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «