Menu

Světáci

00:50 - 01:40, neděle (5. srpen)

ČT1

Herci: O. Nový, V. Brodský, I. Janžurová, V. Menšík, J. Bohdalová, J. Jirásková, I. Prachař, J. Sovák, J. Šejbalová, J. Libíček

Soutěž (2007). Zábavná soutěžní hra o tom, jak si podmanit velký svět. Připravili: M. Przebinda, M. Najbrt, K. Hurych a P. Čepický (50 min)

Venkovští fasádníci Prouza, Skopec a Petrtýl, kteří pracují na opravě pražských domů, touží po nóbl společnosti. Jejich první pokus o návštěvu luxusní restaurace však končí naprostou katastrofou. V maringotce, která je jejich dočasným domovem, pak spřádají plány, jak to s tím světáckým životem zařídit. Zajdou do nejlepšího krejčovského salónu, kde si nechají ušít moderní obleky do společnosti, a poté se rozhodnou doplnit si vzdělání a odhodlají se k návštěvě univerzitní knihovny. Ta sice končí neslavně, ale tři dychtiví světáci tu získají pomoc starého profesora Dvorského, který se rozhodne zasvětit je do tajů společenského chování. Netuší, že vychytralá kuplířka, šatnářka Trčková, už zaškoluje své tři lehké dívky, Marcelu, Zuzanu a Božku, do rolí nóbl dam, s nimiž se mají páni zcela náhodou seznámit.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «