Menu

Teorie velkého třesku X (5)

11:40 - 12:05, čtvrtek (23. květen)

Prima Cool

Teorie velkého třesku X (5)
Teorie velkého třesku X (5) - Obrázek 2 Teorie velkého třesku X (5) - Obrázek 3 Teorie velkého třesku X (5) - Obrázek 4 Teorie velkého třesku X (5) - Obrázek 5 Teorie velkého třesku X (5) - Obrázek 6 Teorie velkého třesku X (5) - Obrázek 7

Herci: J. Parsons, J. Galecki, S. Helberg, K. Nayyar, K. Cuocová

Kontaminace vířivky. Sitcom USA (2016). Zatímco Sheldon a Amy narazí na neřešitelný problém týkající se jejich společného bydlení, Howard a Bernadette mají nezvané návštěvníky. (25 min)

Amy a Sheldon, kteří spolu na pět týdnů v rámci vědeckého experimentu bydlí v Pennyině bytě, vtrhnou do bytu k Leonardovi a Penny. Mají spor ohledně koupelnového rozvrhu, ze kterého Sheldon nehodlá ustoupit. Aby jim pomohli situaci vyřešit, vezme Penny Sheldona na výlet do cukrárny, kde mu pomůže objasnit aspekty partnerského soužití a zároveň odhalí, proč Sheldon vždy třikrát klepe na dveře, než vstoupí. Leonard mezitím dává Amy rady, jak na Sheldona. Howard a Bernadette si také užijí perné chvilky, když se u nich v domě objeví nezvaný návštěvník a hned po něm ještě jeden. To se Stuart a potom i Rajesh přijdou vykoupat ve vířivce v domnění, že Howard a Bernadette odjeli na víkend do Palm Springs, jak to měli původně v plánu, ovšem Bernadette nebylo dobře, tak zůstali doma.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 23. květen, 14:40
Teorie velkého třesku X (6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «