Menu

Viktorie (3/8)

20:00 - 20:45, sobota (30. březen)

ČT2

Herci: P. Rhys, R. Sewell, P. Firth, C. Flemmingová, A. Jennings, E. Mylesová, A. Schiller, J. Colemanová, D. Holtzová, N. Hudsonová, D. Donskoy, N. Agnew

Brocket Hall. Historický seriál VB (2016). Opakování 2.4./ČT2. Dala jméno celé jedné epoše. O prvních letech vlády královny Viktorie. (45 min)

Vládní krizi se i díky postoji královny k výměně vlastních dvorních dam podařilo zažehnat a lord Melbourne nadále setrvává ve funkci ministerského předsedy. Ve Walesu však mezitím došlo ke vzpouře Chartistů, požadujících všeobecné rovné hlasovací právo a další reformy. Do napjaté atmosféry přijíždí Viktoriin strýček, belgický král Leopold, aby dojednal její sňatek se svým synovcem, princem Albertem. To se nelíbí Cumberlandovi a začíná prosazovat svého synovce George z Cambridge, ve hře je i ruský velkokníže Alexandr. Viktoriino srdce však bije jen pro Melbourna a je odhodlána, stejně jako královna Alžběta, zůstat neprovdána. Služebnictvo mezitím uzavírá sázky, který z nápadníků nakonec uspěje, své starosti mají však paní Jenkinsová i slečna Skerrettová.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 30. březen, 20:45
Viktorie (4/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «