Menu

Viktorie (5/8)

20:00 - 20:50, sobota (6. duben)

ČT2

Herci: R. Sewell, D. Oakes, T. Hughes, C. Flemmingová, P. Bowles, T. Knight, A. Jennings, E. Mylesová, A. Schiller, J. Colemanová, D. Holtzová, N. Hudsonová

Obyčejná žena. Historický seriál VB (2016). Opakování 9.4./ČT2. Dala jméno celé jedné epoše. O prvních letech vlády královny Viktorie. (50 min)

Po počáteční vzájemné nechuti zahořela mezi Viktorií a Albertem láska tak prudká, že by byli oba nejraději, kdyby se svatba mohla konat pokud možno okamžitě. Leopold ovšem nastolí otázku budoucího Albertova postavení a příjmu, což se díky Toryům ukáže být v parlamentu docela problém. A zatímco se v Londýně řeší státnické finesy, v Koburgu se Ernest pokouší Alberta svědomitě připravit na manželství, což vzhledem k jeho pověsti sukničkáře může znamenat pouze jediné. Po dlouhých šesti týdnech odloučení se Albert konečně vrací do Londýna, kde již pomalu vyzvánějí svatební zvony. A ukáže se, že i věčně zachmuřený pan Penge má srdce, v což lze snad nakonec doufat i u nevyzpytatelného pana Francatelliho.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 6. duben, 20:50
Viktorie (6/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «