Menu

Viktorie (6/8)

20:50 - 21:40, sobota (6. duben)

ČT2

Herci: D. Oakes, T. Hughes, C. Flemmingová, P. Bowles, T. Knight, N. Lindsay, E. Mylesová, A. Schiller, J. Colemanová, D. Holtzová, N. Hudsonová, F. Kingsley

Královnin manžel. Historický seriál VB (2016). Opakování 9.4./ČT2. Dala jméno celé jedné epoše. O prvních letech vlády královny Viktorie. (50 min)

Po královské svatbě, v jejímž závěru se s panovnicí diskrétne rozloučil lord Melbourne, si Viktorie s Albertem v soukromí užívají štěstí, po dvoudenních líbánkách je však třeba se vrátit k vládnutí. A Albert se nudí a připadá si neužitečný. Na náladě mu nepřidávají ani některé dvorní zvyklosti, které mu neustále připomínají nedostatečnost jeho postavení. Příležitost k nalezení svého místa nachází díky konferenci, pořádané v Londýně Britskou společností proti otroctví. Drobné vítězství nad zkostnatělými dvorními tradicemi slaví i Viktorie. Na pořad dne se také dostává otázka založení rodiny, v dědičné monarchii mimořádně důležitá. Slečně Skerrettové mezitím pomůže v naléhavém soukromém problému pan Francatelli, nyní jde o to, nakolik byla tato pomoc nezištná.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 13. duben, 20:00
Viktorie (7/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «