Menu

Viktorie (7/8)

00:00 - 00:45, středa (17. duben)

ČT2

Herci: J. Wilby, T. Hughes, C. Flemmingová, P. Bowles, M. Clunieová, N. Lindsay, E. Mylesová, A. Schiller, J. Colemanová, D. Holtzová, N. Hudsonová, F. Kingsley

Motor změn. Historický seriál VB (2016). Dala jméno celé jedné epoše. O prvních letech vlády královny Viktorie. (45 min)

Albert si pomalu nachází své místo v dvorní hierarchii, celá země však brzy žije jinou, mnohem významnější novinu, ohlášenou Viktoriinou nevolností při poslechu Handelova koncertu. První královský potomek je na cestě a zatímco Albert je nadšený, Viktorie se porodu bojí. Znepokojen je i parlament a žádá panovnici, aby navrhla jméno regenta, který by se v případě jejího úmrtí ujal vlády. Viktorie by ráda prosadila Alberta, díky odporu Toryů to však nebude snadné. Královský pár tedy vyráží na sever, kde doufá získat pro Alberta podporu. A ve svém úsilí najde nečekaného spojence, s nímž Albert sdíli nadšení pro vše nové obecně a pro železnici zvláště. V paláci se mezitím stále více sbližují slečna Skerrettová s panem Francatellim.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 17. duben, 00:45
Viktorie (8/8)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «