Menu

Vraždy v kruhu

20:00 - 21:20, středa (15. listopad)

ČT1

Vraždy v kruhu
Více obrázků

Herci: H. Vagnerová, Z. Hadrbolcová, R. Krajčo, I. Trojan, D. Kolářová, J. Racek, M. Němec, J. Štrébl, M. Finger, A. Petřeková

Duch zákona. TV seriál ČR (2016). Na hokejovém stadionu se nestřílí jen do branek. Měl trenér mládeže ke svým svěřencům opravdu “nenormální” vztah? Scénář I. Procházková. Kamera L. Hyksa. (80 min)

Krásná mrtvá žena na Rohanském ostrově vypadá jako oběť rituálu. Rozkryje Holina jeho symboly? Premiéra nového televizního seriálu o neobvyklém odhalování zločinu. Hrají: I. Trojan, R. Krajčo, H. Vagnerová, M. Němec, J. Štrébl, A. Petřeková, D. Kolářová, J. Racek, M. Finger, Z. Hadrbolcová a další. Scénář I. Procházková. Kamera L. Hyksa. Režie I. PokornýPohřbený rozvod je prvním dílem seriálu Vraždy v kruhu scenáristky a spisovatelky Ivy Procházkové. Kriminalista major Holina vyšetřuje morbidní vraždu mladé ženy, podnikatelky Evelíny. Mezi podezřelými je manžel Vošmik, se kterým se dohodla na rozvodu. Možným pachatelem může být i televizní zvukař Adam, její milenec. Svědkem jejich utajeného vztahu je advokát Kerner, který dokonce ví, že Evelínin sexuální život je poznamenán fyzickým násilím. Jako svědek je pro pachatele nepohodlný a je rovněž zavražděn. Mezitím vyjde najevo, že zavražděná Evelína byla těhotná. Vrah posílá Evelínině matce uřezané ucho její dcery a detektiv Holina má předtuchu, že se schyluje k další vraždě.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «