Menu

Vraždy v kruhu

20:00 - 21:20, pondělí (3. červen)

ČT1

Vraždy v kruhu
Více obrázků

Herci: H. Vagnerová, Z. Hadrbolcová, R. Krajčo, I. Trojan, D. Kolářová, J. Racek, M. Němec, J. Štrébl, M. Finger, A. Petřeková

Vražda s odpuštěním. TV seriál ČR (2016). Smrt policisty nese znaky msty. Spokojí se vrah s jednou obětí, nebo má spadeno i na Holinu? Scénář I. Procházková. Kamera L. Hyksa. (80 min)

A je tu zpět kriminální seriál s komisařem Mariánem Holinou ve skvělém podání I. Trojana. Dvanáct případů, které jsou i pro zkušeného policistu těžkým oříškem... Na lukostřelecké střelnici leží mrtvý Holinův kolega, vyšetřovatel Svoboda (P. Oubram). Spokojí se vrah s jednou obětí, nebo má spadeno i na Holinu (I. Trojan)? Právě Holina totiž Čeňka Mařase (R. Hájek) zatkl a obvinil z loupežné vraždy lichváře. Čeňkův bratr Radim (P. Vágner) není ve světě zločinu nováček. Jeho predátorské chování, násilnické sklony a mstivost mohou stát za požárem v domě Holinovy bytné Štajfové (Z. Hadrbolcová). Z vraždy svého kolegy, který byl zastřelen šípem, ho ale Holina nepodezírá. To je ovšem chyba, tvrdí kapitán Osina (R. Žák) ze Zbraslavi, který se případu kvůli nebezpečí podjatosti ujal. Sleduje Mařasovu stopu a skutečně nachází mnoho indicií. Nakonec pražským a středočeským kriminalistům nezbývá než spojit síly. Společně najdou Mařasovu přítelkyni (L. Zedníčková), důkazy Mařasova žhářství i stopy k vraždě lichváře. Za vraždou policisty však Sabina (H. Vagnerová) vidí náboženské motivy a ty Mařas zřejmě nemá. Kde hledat tajemného lukostřelce? Co znamená smazaná a znovu objevená fotografie dítěte v mobilu mrtvého?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «