Menu

Vyprávěj

10:45 - 11:45, pátek (8. červen)

ČT1

Vyprávěj
Více obrázků

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Civilka. Seriál ČR (2009-2013). Soukromé firmy a staří harcovníci. Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (60 min)

Honza (B. Holiček) přemýšlí, co bude dělat po škole. Má jít na vojnu, nebo na civilní službu? Protože zůstal s Andreou (K. Hrušínská), zklamaná Lucie (E. Křenková) odjíždí do Itálie. Josef (S. Skopal) zjistí, že Vikoušek krade a stal se závislým na herních automatech. Věra (V. Žilková) a Lubo (J. Jackuliak) se vracejí do Čech. Jarda (O. Veselý) staví domek a potřebuje peníze, Felix (P. Štěpán) však s vyúčtováním jejich společné firmy nějak nespěchá. Iveta (J. Bernášková) si založila cestovku, pořádá další zájezdy a nestíhá to. Hledá pomoc. Radek (J. Štěpnička) odchází do důchodu, a tak si na ni čas udělá, ale pak? Tonda (J. Nosek) netuší, že se jeho nakladatelství řítí do problémů, až nakonec zkrachuje.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «