Menu

Vyprávěj

11:05 - 12:00, pondělí (9. červenec)

ČT1

Vyprávěj
Více obrázků

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Nová televize. Seriál ČR (2009-2013). Josefína je tady! Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Karlova (R. Vojtek) firma sklízí úspěchy, získává stále nové zakázky. Evu (A. Kerestešová) navštíví obě sestry a obdivují její krejčovský talent. Všichni ji přesvědčují, aby ho využila, jenže Eva si nevěří. Katarína (M. Minichová) zkusí konkurz na televizní moderátorku a kupodivu jí to vyjde. Bude mít radost i manžel? Kolouch (R. Jašków) se z cestovky snaží získat co nejvíc peněz. Janě (V. Freimanová) začíná být podezřelý, ale Iveta (J. Bernášková) je zatím klidná. Honzovi (B. Holiček) se Zdeňkem se daří slušně vydělávat sestavováním počítačů a získávají zakázku ve firmě Luciina otce. A shodou okolností je to právě Honza, kdo odveze Lucii (E. Křenková) do porodnice. Narodí se holčička. Lucie se ale s Vaškem (M. Kraus) rozchází a stěhuje se k Veronice (A. Stanková).

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «