Menu

Vyprávěj

11:05 - 12:00, středa (11. červenec)

ČT1

Vyprávěj
Více obrázků

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Butik. Seriál ČR (2009-2013). Jedna firma vzniká, druhá krachuje. Je v tom Kolouch? Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Hora (T. Töpfer) nutí Vaška (M. Kraus), aby si urovnal svůj vztah s Luckou (L. Štěpánková), ale bezúspěšně. Nakonec Hora zjistí, že může být dědečkem i přesto, že syn se ke všemu staví lehkomyslně. Karel (R. Vojtek) bojuje o vypracování studie, která by jim mohla přinést další práci. Nakonec zakázku získá firma Munio, která je na trhu jen dva měsíce, ale jsou v ní známí silní hráči. Eva (A. Kerestešová) si konečně zakládá vysněný butik a pořádá otevírací párty. Majdě (L. Šteflová) vadí, že Kubíček (J. Slach) je ženatý, dokáže ale vztah ukončit? Ivetě (J. Bernášková) ubývají klienti. Zjistí, že v tom má prsty Kolouch (R. Jašków), který se navíc sblížil s její sestrou Lenkou (M. Šoposká), které se Radek (J. Štěpnička) stará o malého Toníka.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «