Menu

Vyprávěj

11:05 - 12:00, středa (1. srpen)

ČT1

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Dvojčata. Seriál ČR (2009-2013). Nespolehlivý tatínek a milenec, který se nechce ženit. Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Rodiče jsou v Americe a Majda (L. Šteflová) si s kamarádkou užívá svobodného života, plného mejdanů. Matěj (Š. Krtička) se vrátil domů, bydlí s novou dívkou u rodičů a studuje, ale přece jen se na obloze objeví mráček, nebo spíš mrak... Eva s Karlem (A. Kerestešová a R. Vojtek) se rozhodnou konečně stavět vlastní dům, ale na jeho realizaci mají různý názor. Lucie (L. Štěpánková) by se chtěla za svého přítele vdát, jenže ten se ženit vůbec nechce. Jardovi (O. Veselý) se v podnikání po smrti otce a ztráty jeho konexí nedaří, a tak přesvědčí matku (Z. Adamovská), aby zastavili rodinnou vilu. Honza (M. Hádek) se seznámí s brigádnicí Eliškou (D. Nesvačilová)... A píše se 11. září 2001!

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «