Menu

Vyprávěj

11:05 - 12:00, pátek (10. srpen)

ČT1

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Strach. Seriál ČR (2009-2013). To je to tak těžké pochopit? Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Je léto 2002 a Lucie (L. Štěpánková) s Josefínou utíkají před povodní z Karlína. Honza (M. Hádek) by je nejraději měl u sebe doma, ony se však nastěhují do Jardova satelitního domku. Netuší, jaké nepříjemnosti je tam čekají. Karel (R. Vojtek) neví, jak se postavit k Evině nemoci. Má pocit, že ať udělá cokoliv, Evu (A. Kerestešová) tím nepotěší. Radim (D. Prachař) s Miladou (M. Bočanová) našli nový způsob podnikání a opět to odskáčou jejich nejbližší příbuzní. Majdina kolegyně se bude vdávat a chce Majdu (L. Šteflová) za družičku. Navíc se jí začíná dvořit sympatický mladý doktor, který je na svatbu pozván také. Poruší Majda své nové pravidlo "co je v domě není pro mě"?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «