Menu

Vyprávěj

20:05 - 21:00, úterý (22. říjen)

ČT1

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Můj velký den. Seriál ČR (2009-2013). Opakování 24.10./ČT1. Josefa čeká soudružský soud. Nová pracovní příležitost pro Karla má háček. Oblíbený seriál České televize o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Září 1971. Honzík jde poprvé do školy a maminka ho hned přihlásí do pěveckého sboru. Honzíka to ale nebaví a Eva je z toho nešťastná. Rozhodne se, že Honzíka z kroužku odhlásí, ale pak ji čeká překvapení. Karpíšek se zaplete se slečnou Vágnerovou, což se hned rozkřikne. Josefa, který zprávu rozšířil po dílně, čeká soudružský soud. Radim a Milada se nečekaně vrátí a požadují zpátky věci z bytu. Jenže pendlovky už Josef prodal a Radim, aniž by za cokoliv poděkoval, chce peníze. Karel hledá neúspěšně práci, až mu pomůže Marek Oplatka. Nabídka je lákavá, ale má háček: je to v Brně. Eva je zásadně proti a Karel neví, jak to Markovi říci.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «