Menu

Vyprávěj

20:05 - 21:00, úterý (29. říjen)

ČT1

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Silvestr. Seriál ČR (2009-2013). Honzík se ztratil! Oblíbený seriál České televize o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Prosinec 1971. Karel, Eva a Honzík jedou na hory. Všichni jsou nadšení, ale Karlovi brzy zkazí radost přítomnost kolegy Hory. K napětí přispěje i nepřízeň počasí. Přežijí všichni ve zdraví týdenní pobyt, uvězněni v horské chalupě obklopené vánicí, když se navíc ztratí Honzík? Babi se v nemocnici zotavuje z vánočního infarktu. Seznámí se zde s pozorným vdovcem Františkem. Mají však vztahy v jejím věku ještě smysl? Jana nemá ani v práci klid, všichni se dozvěděli o ní a Radkovi. Josef je stále na pochybách. Neví, jestli má uvěřit, že to s Radkem byl jen úlet. Jaké k němu měla Jana důvody, to si nenechá vysvětlit. Odpustí jí a stráví doma Silvestra, jak si přeje celá rodina?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «