Menu

Vyprávěj

20:05 - 21:00, úterý (5. listopad)

ČT1

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

3 : 2! Seriál ČR (2009-2013). Opakování 7.11./ČT1. Českoslovenští reprezentanti vítězí nad SSSR na světovém šampionátu. Jana zvažuje rozvod. Oblíbený seriál České televize o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Scénář R. Merkner a I. Sládečková. Kamera M. Schinabek. (55 min)

Duben 1972. Karel se dozví, že Jarda je nevěrný Veronice. Ta si myslí, že Jarda letěl v uneseném letadle a bojí se o něj. Zvítězí pravdomluvnost, nebo ohleduplnost ke kamarádce? Jana je nahlodána okolím, zda by neměla svou situaci řešit rozvodem. Samotné se jí do toho nechce. Postupně si uvědomí, že s rozvodem není třeba spěchat. Nastal čas na všechno zapomenout a bavit se. Josef v práci řeší krádež. Zloděje se shodou okolností zastane a dostane za to lístky na hokej. Tam ale uvidí, jak se Jana políbí s Radkem, a je zdrcen. A na hokejovém šampionátu v Praze se stáváme mistry světa slavným vítězstvím nad Sovětským svazem!

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «