Menu

Vyprávěj

10:35 - 11:30, pátek (27. březen)

ČT1

Herci: V. Freimanová, R. Vojtek, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Kerestešová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, A. Nováková

Žijí Markovi rodiče? Seriál ČR (2009-2013). Hurá, lyže! Oblíbený seriál o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Hrají: L. Hampl, Z. Čapková, Z. Piškula, A. Kunzová, A. Fialová, J. Stádník, O. Lounová, M. Sitta, R. Jašków a další. Scénář R. Merkner. Kamera J. Chod. Režie B. Arichtev (52min) (55 min)

Píše se září roku 1964. Karel potřebuje udělat rozhodující zkoušku na vysokou školu, ale díky seznámení s krásnou studentkou 1. ročníku Evou, se celá situace zkomplikuje. Úvodní díl oblíbeného seriálu o tom, že v každé době toužíme po štěstí. Hrají: R. Vojtek, A. Kerestešová, V. Freimanová, S. Skopal, N. Divíšková, O. Veselý, A. Stanková, J. Nosek, J. Prachař, D. Šír, V. Žilková, J. Štěpnička, A. Nováková a další. Scénář R. Merkner. Kamera M. Schinabek. Režie B. ArichtevNejoblíbenější seriál České televize se vrací! Píše se září roku 1964. Sověti úspěšně vyslali člověka do vesmíru, na Západě probíhala Beatlemanie a v Československu ve volbách opět vyhráli komunisté. Student Karel Dvořák chce postoupit do druhého ročníku VŠ, ale chybí mu poslední zkouška. Eva Martináková ze Slovenska nastupuje do prvního ročníku na stejné škole. Natrefí na panovačnou spolubydlící Radku, která v Evě vidí sokyni. Náhoda svede Karla a Evu dohromady, ale má to háček. Eva se líbí aspirantu Francovi, u něhož má Karel složit zkoušku. Udělá ji? Karlův tatínek Josef v práci obdrží jako vzorný pracovník přihlášku do KSČ. Dá se vůbec říct ne? Podaří se mu z celé situace vybruslit? Karlova maminka Jana dostane v práci anonym, že ji manžel podvádí. Je to pravda, nebo ne?

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «