Menu

Zahradnictví (5/6)

20:20 - 21:20, neděle (30. září)

ČT1

Herci: D. Novotný, A. Geislerová, K. Melíšková, M. Táborský, S. Remundová, I. Lupták, A. Fialová, L. Krobotová, M. Finger, G. Míčová

Nápadník. Seriál ČR (2017). Najít toho pravého a získat jeho lásku nestačí. Ze všeho nejtěžší je přemluvit vlastního otce, aby vašemu vztahu zatvrzele nebránil. Rodinná sága popisuje osudy tří rodin během dvaceti let minulého století. Scénář P. Jarchovský. Kamera B. Cierlica. (60 min)

Výpravná sága o třech rodinách uprostřed bouřlivého 20. století. Letní lásky zpravidla netrvají dlouho. Vztah sedmnáctileté Danušky (A. Fialová) a o sedm let staršího Mirka (I. Lupták) ale prokazuje odolnost navzdory vzdálenosti, která oba mladé lidi rozděluje, ale hlavně navzdory nevůli Danuščina otce, někdejšího vedoucího zabezpečovací služby letového provozu, dnes už jen cholerického, zatvrzelého invalidního důchodce. Jindřich (M. Finger) se nechce smířit s tím, že by si jeho dcera vzala za manžela venkovského nýmanda bez vysoké školy, a snaží se vztahu škodit, jak jen to jde. Dokonce se pokouší Danušce namluvit syna svého nejlepšího kamaráda, kterému za války zachránil život. Sehnat mladému páru „šámbr separé“ se pokusí dívčin bratranec Karel zvaný Charles (F. Březina), o kterého se po smrti otce, kdysi majitele luxusního kadeřnictví, stará matka Ela (G. Míčová) s tetou Bedřiškou (K. Melíšková). Šestidílný seriál scenáristy Petra Jarchovského a režiséra Jana Hřebejka dějově volně předchází populárním Pelíškům.

Další informace: skryté titulky

Další díl: 7. říjen, 20:15
Zahradnictví (6/6)

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «