Menu

Zahradnictví (6/6)

20:15 - 21:15, neděle (7. říjen)

ČT1

Herci: D. Novotný, A. Geislerová, K. Melíšková, M. Táborský, S. Remundová, I. Lupták, A. Fialová, L. Krobotová, M. Finger, G. Míčová

Velké manévry. Seriál ČR (2017). Mají se rádi, ale její otec vztahu nepřeje. Vedle své dcery žádného nýmanda nechce. Mají šanci tyto nekonečné zásnuby skončit svatbou? Rodinná sága popisuje osudy tří rodin během dvaceti let minulého století. Scénář P. Jarchovský. Kamera B. Cierlica. (60 min)

Výpravná sága o třech rodinách uprostřed bouřlivého 20. století. Chodí spolu už léta, ale Danuščin (A. Fialová) cholerický otec Jindřich (M. Finger) o svatbě nechce ani slyšet. V principu se odmítá smířit s tím, že by si jeho dcera vzala venkovského nýmanda bez vysoké školy, jakkoliv musí jinak uznat, že je to slušný a poctivý kluk. Trápení mladého páru neprospěje ani peprná historka tety Mařči (S. Remundová) o nevydařeném zástoji místního učitele, kterou bezděky Danuška vyslechne. Strach z prvního milování se v ní tím ještě víc posílí. Jindřich se naopak snaží využít pravidelných setkání se svými přáteli, vesměs hrdiny protinacistického odboje k tomu, aby Daniele namluvil Slávka (J. Kučera), syna svého nejlepšího kamaráda Františka Stárka (M. Táborský), kterému kdysi zachránil život. Rodinné problémy zahustí ještě Státní bezpečnost, které, zdá se, někdo z jejich blízkých donáší. S problémy se potýká i někdejší majitel zahradnictví ve východočeské Jaroměři Miloš Pecka (D. Novotný), přičemž všechny vespolek dráždí svojí nenažraností a prostořekostí teta Mařči (S. Remundová). Šestidílný seriál scenáristy Petra Jarchovského a režiséra Jana Hřebejka dějově volně předchází populárním Pelíškům.

Další informace: skryté titulky

Žádné odpovídající pořady v nejbližší době :(

Volbě vyhovují v nejbližší době tyto pořady

Zvolte si některý z výše uvedených typů pořadu ku snazšímu hledání jehly v kupce sena.

» «